KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645547
nr 1264 5547
Guennadi Kalinitchenko
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Guennadi Kalinitchenko, "Two Christmas Trees", Signerad. Olja på duk, 50x65 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:36:00
13/7 20:22:10
15/7 18:56:49